W naszym salonie wykorzystujemy kosmetyki dermatologiczne firmy Exuviance –MOLEKUŁY PIĘKNA.
Podobnie jak cały organizm, reaguje również skóra. Zbilansowana dieta, zdrowy tryb życia, „dobre geny” to połowa sukcesu. Druga połowa to odpowiednia pielęgnacja, właściwa troska i efektywne odżywianie skóry. W naszym gabinecie jest to możliwe dzięki firmie EXUVIANCE.

To dostarczanie substancji aktywnych, odpowiednich molekuł, które nie tylko zatrzymają wskazówki rozpędzonego zegara biologicznego, ale także naprawią to, co uszkodzone i przywrócą pierwotną młodość, witalność i piękno.

Te substancje aktywne, nazywane przez nas molekułami piękna EXUVIANCE, znajdują się w kosmetykach do pielęgnacji domowej EXUVIANCE i pielęgnacji zabiegowej EXUVIANCE PROFESSIONAL.

Molekuły Piękna EXUVIANCE to;

Medyczna skuteczność

Kosmetyczna przyjemność stosowania

Delikatne cytrusowo- kwiatowe zapachy

Najwyższej jakości wyciągi roślinne

Przede wszystkim skuteczność w zabiegach na okolice oczu, skórę naczynkową, trądzik różowaty. EXUVIANCE nie zapomina o skórze suchej i wrażliwej jak też o skórze mieszanej i tłustej.

Mimo krótkiej obecności na rynku mamy osiągnięcia przy użyciu kosmetyków EXUIANCE w leczeniu trądziku różowatego, jak też popękanych naczynek krwionośnych. Przy zabiegach wspomagamy się światłem ledowym dobranym odpowiednio do problemu skóry.

Obecnie stosujemy w zabiegach na twarz czystą witaminę C w postaci masek, która świetnie komponuje się z zabiegami przy użyciu ICOONE (daje doskonałe efekty na skórach skłonnych do przebarwień, jak też napina skórę i niweluje skutki zmęczenia).

Na dzień dzisiejszy mamy zestawy promocyjne czystego serum wit. C , collagenu w postaci kremu na twarz i kremu pod oczy firmy MESOESTETIC.