Zabieg ICOONE® skierowany jest do wszystkich kobiet i mężczyzn, pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne. A to wszystko niezależnie od rodzaju, wieku i kondycji skóry. Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.
Wskazania do zabiegu:

  • Cellulit
  • Starzenie się skóry
  • Wiotka skóra
  • Lekka otyłość miejscowa
  • Obrzęki limfatyczne
  • Blizny

 

 

Opis zabiegu:

ICOONE® Laser to naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a także nowa, skuteczna metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, bliznami oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry.

To opatentowana technologia, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, co warunkuje bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania czy powodowania urazów. Dzięki zabiegom ICOONE® skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Zabieg ICONNE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. przy zastosowaniu unikalnych głowic wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny złożony z dwóch etapów :

drenaż – podstawowy zabieg drenujący służący poprawie stanu skóry
fokus – docelowy zabieg służący rozwiązywaniu indywidualnych problemów m.in modelowanie pośladków, ujędrnienie skóry nad kolanami, dekoltu, wyszczuplanie ud.
 

Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE® jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.

Zalecenia pozabiegowe
Bardzo istotnym elementem terapii ICOONE® jest picie minimum 1,5 płynów dziennie. Może to być niegazowana woda lub herbaty ziołowe. Należy pamiętać że, herbata, kawa oraz słodzone napoje nie wchodzą w skład dziennego zapotrzebowania na płyny. Zwiększone przyjmowanie płynów wpływa na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn oraz może pomóc na zmniejszenie apetytu.

Przeciwwskazania oraz skutki uboczne
choroby nowotworowe
ciąża i okres karmienia piersią
łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze
przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
stany zapalne skóry

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy zabiegi są bolesne?
Zabiegi są nie tylko bezbolesne, ale i przyjemne. Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie.
Zabieg może być bolesny kiedy mamy zastoje limfatyczne, 3,4 stopień cellulitu oraz zastałe złogi tłuszczowe. Z każdym zabiegiem odczucia bólowe są coraz mniejsze, co świadczy o coraz lepszej kondycji naszego organizmu.

Jak szybko są widoczne efekty zabiegów?
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, co oznacza 15 sesji 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po 2-3 tygodniach. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

Jak dużo zabiegów trzeba wykonać?
Liczba zabiegów zależy od oczekiwań i potrzeb pacjenta. Jedną sesję można wykonać w ramach relaksującego, regenerującego ciało masażu. W przypadku zabiegów funkcjonalnych ICOONE należy przeprowadzić serię od 5 do 10 procedur (w zależności od obszaru ciała i stopnia zaawansowania niedoskonałości).
Ilość i częstotliwość zabiegów ICOONE® ustali fizjoterapeuta podczas indywidualnej konsultacji z Pacjentem w zależności od oceny stanu skóry danej osoby, wskazania obszaru zabiegowego oraz określenia pożądanych rezultatów terapii.

Licząc na jak najlepsze efekty, oprócz doboru właściwszego programu należy pamiętać o systematyczności i współpracy z fizjoterapeutą wykonującym zabieg.