Maska kleopatry 

W gamie usług mamy Złotą Maskę Kleopatry(światłoterapia). Wykorzystujemy ją do zabiegów dających szybkie efekty podskórne w tkance, która absorbuje światło przy pomocy komórek i wywołuje szybkie, bardzo efektywne reakcje biologiczne i chemiczne. Poza tym działa nieinwazyjnie i w sposób naturalny.

Przy pomocy światła czerwonego wzmagamy aktywność komórek, przyśpieszamy metabolizm komórkowy, stymulujemy skórę do produkcji protein kolagenowych, a włókna tkanek do ich wypełnienia, poprawiamy elastyczność skóry, pomagając pozbyć się efektu zwiotczałej skóry.

Przy  pomocy światła niebieskiego hamujemy rozwój stanów zapalnych. Trądzik jest zazwyczaj spowodowany iniekcją bakteryjną. Niebieskie światło jest w stanie niszczyć bakterie nie naruszając tkanek skóry, a przez to zminimalizować i leczyć go w okresie zapalnym.

Przy pomocy światła purpurowego leczymy trądzik i łagodzimy blizny będące jego pozostałością.

Światło żółte zaś dostarcza energii komórkom skóry, pobudza gruczoły, wspomaga proces przemian komórkowych, leczy choroby skóry  i wspomaga jej odporność.

Zielone światło ma działanie neutralizujące, balansujące i kojące, może łagodzić napięcie, stymulować gruczoł limfatyczny.

Pomarańczowe stymuluje energię komórek skóry. Przyśpiesza metabolizm.

 Cena zabiegu : 

30 minut – 70 zł